Bydlete ve vlastním.....hypotéka mBank.....vyřízení zdarma.....osobní účet zdarma.

Poskytnutí hypotéky zdarma, založení a vedení osobního účtu, elektronické výpisy zdarma, možnost mimořádných splátek do 20% jistiny úvěru ročně zdarma a ještě garanci výše úrokové sazby po dobu 30 dnů počínaje podpisem žádosti o hypotéku zdarma získáte s hypotékou mBank.

Neváhejte nás kontaktovat pro rychlé vyřízení hypotéky mBank - mHypotéka

Z vyplněných údajů Vám bude vypracována nabídka od hypotečního specialisty. Nabídkou naší hypotéky ušetříte své finanční prostředky.

Také ušetříte čas hledáním metodických pokynů jednotlivých bank v návaznosti s Vaším investičním záměrem.

Pokud se Vám bude naše nabídka líbit, společně probereme její detaily a realizaci. K podpisu hypotéky dojde v místě a čase, který Vám bude nejvíce vyhovovat. 

TIP: pro rychlý výpočet si můžete ověřit měsíční splátku na naší hypoteční kalkulačce

              1. krok - zadáte poptávku                                     2.krok - vyhodnocení nabídky                              3. krok - vyberete hypotéku

 • Podle údajů vyplněných do podrobného formuláře Vám bude zpracována nabídka od hypotečního specialisty.
 • Ušetříte čas s hledáním metodických postupů jednotlivých bank.
 • Nabídku obdržíte přehledně zpracovánu s vyčíslením všech nákladů na financování hypotečního úvěru.
 • Detail nabídky si můžete prostudovat a srovnat s konkurencí.
 • V případě, že Vám nabídka bude vyhovovat, probereme její detaily a realizaci.
 • K podpisu hypotečního úvěru dojde v místě a čase, který Vám bude nejvíce vyhovovat.

Údaje pro kalkulaci hypotéky mBank

Vlastním jinou nemovitost:Hypoteční kalkulačka

   
Doba splácení(roky)
Výše hypotéky
Úrok %-zadejte 1.85(tečka)

Měsíční splátka / Kč
Celkem zaplatíte / Kč
Kolik zaplatíte navíc / Kč
  kalkulace hypotéky

 Základní pojmy

 • Akontace

Akontace jsou finanční prostředky, které bývají použity pro první splátku hypotéky. První splátka je vyšší, než následující pravidelné splátky hypotéky.

 • Anuita

Anuitní splátka je pravidelná splátka hypotéky. Její výše zůstává stále stejná a nemění se. Splátka hypotéky se skládá z jistiny a splátky úroků. Poměr úroků a jistiny se v průběhu splácení mění.

 • Obvyklá cena

Cena nemovitosti, kteou určení znalec, se též nazývá cenou obvyklou. Při sjednávání hypotéky je zohledněna při ocenění nemovitosti jako zástavy pro banku. Při ocenění se zvažují všechny okolnosti, které mají na cenu nemovitosti vliv.

 • Fixace

Po dobu fixace se nenavyšuje splátka ani úroková sazba. Obě veličiny zůstávají neměnné. Většinou se období fixace stanovuje mezi jedním rokem až pěti lety, můžete se setkat i s nabídkou fixací až na 15 let. Po tomto časovém období lze úvěr jednorázově splatit, nebo také přistoupit k refinancování hypotéky.

 • Jistina

Jistina je finanční obnos, ze kterého platí dlužník věřiteli úroky. Jde o finanční částku, která byla půjčena. Je to výše nezplaceného hypotečního úvěru.

 • Progresivní splácení

Progresivní splácení je formou splácení hypotečního úvěru, při kterém se splátka na přelomu let zvyšuje o předem dané procento.

 • RPSN

Zkratka RPSN (tedy roční procentní sazba nákladů) se používá nejen ve spojení s hypotečním úvěrem. Jde o hodnotu vyjádřenou v procentech, které má umožnit spotřebiteli lépe vyhodnotit výhodnost nebo nevýhodnost poskytovaného hypotečního úvěru. Jde tedy o procentní podíl z dlužné částky a zahrnuje všechny náklady, které dlužníkovi vzniknou.