Nejlevnější hypotéka v historii

Úrokové sazby hypoték jsou na historickém minimu. Všechny banky nabízejí nejlevnější hypotéky v historii. Neváhejte si nechat propočítat právě tu vaši hypotéku, protože můžete reálně ušetřit i několik desítek tisíc korun ročně.

Nabídka hypoték není podmíněna zakládáním životních pojistek ani dalších úvěrových produktů jako jsou například kreditní karty.

Klientům nabízíme hypotéku s úrokem již od 1,85%. Tento úrok hypotéky a další výhody jako odhad nemovitosti zdarma, možnost vedení osobního účtu zdarma, nebo nabídku VIP tarifů elektřiny a plynu bez omezení získáte od nás jako poděkování.

Vyřízení hypotéky se snažíme vyřizovat v co možná nejkratších termínech, většinou do dvou týdnů. K vyřízení hypotéky je potřeba maximální spolupráce klientů s hypotečním specialistou.

Nejlevnější hypotéka od České spořitelny a Hypoteční banky. Možnost hypotéky bez zkoumání výše příjmů, úvěry ze stavebního spoření bez nutnosti zástavy nemovitosti, hypotéky pro bytová družstva na rekonstrukce, hypotéka na nákup bytů do osobního vlastnictví z privatizace.

           Mám zájem o hypotéku

Neváhejte nás kontaktovat

Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami