Podnikatelská hypotéka....nemovitost jako investice....příjmy z pronájmů

Podnikatelská hypotéka by měla především vydělávat. Hypotéka je určena fyzickým osobám, které chtějí kupovat, stavět nebo rekonstruovat nemovitost k pronájmu i vlastnímu podnikání.

Z vyplněných údajů Vám bude vypracována nabídka od hypotečního specialisty. Nabídkou naší podnikatelské hypotéky ušetříte své finanční prostředky.Také ušetříte čas hledáním metodických pokynů jednotlivých bank v návaznosti s Vaším investičním záměrem.

Pokud se Vám bude naše nabídka líbit, společně probereme její detaily a realizaci. K podpisu podnikatelské hypotéky dojde v místě a čase, který Vám bude nejvíce vyhovovat. 

JAKÉ NEMOVITOSTI MŮŽETE FINANCOVAT ?


bytové a činžovní domy

penziony

restaurace aprovozovny

polyfunkční domy

ostatní nebytové prostory

nemovitosti částečně určené k bydlení


              1. krok - zadáte poptávku                                     2.krok - vyhodnocení nabídky                              3. krok - podnikatelská hypotéka

Údaje pro podnikatelskou hypotéku

Vlastním jinou nemovitost: Základní pojmy

  • Akontace

Akontace jsou finanční prostředky, které bývají použity pro první splátku hypotéky. První splátka je vyšší, než následující pravidelné splátky hypotéky.

  • Anuita

Anuitní splátka je pravidelná splátka hypotéky. Její výše zůstává stále stejná a nemění se. Splátka hypotéky se skládá z jistiny a splátky úroků. Poměr úroků a jistiny se v průběhu splácení mění.

  • Obvyklá cena

Cena nemovitosti, kteou určení znalec, se též nazývá cenou obvyklou. Při sjednávání hypotéky je zohledněna při ocenění nemovitosti jako zástavy pro banku. Při ocenění se zvažují všechny okolnosti, které mají na cenu nemovitosti vliv.

  • Fixace

Po dobu fixace se nenavyšuje splátka ani úroková sazba. Obě veličiny zůstávají neměnné. Většinou se období fixace stanovuje mezi jedním rokem až pěti lety, můžete se setkat i s nabídkou fixací až na 15 let. Po tomto časovém období lze úvěr jednorázově splatit, nebo také přistoupit k refinancování hypotéky.

  • Jistina

Jistina je finanční obnos, ze kterého platí dlužník věřiteli úroky. Jde o finanční částku, která byla půjčena. Je to výše nezplaceného hypotečního úvěru.

  • Progresivní splácení

Progresivní splácení je formou splácení hypotečního úvěru, při kterém se splátka na přelomu let zvyšuje o předem dané procento.

  • RPSN

Zkratka RPSN (tedy roční procentní sazba nákladů) se používá nejen ve spojení s hypotečním úvěrem. Jde o hodnotu vyjádřenou v procentech, které má umožnit spotřebiteli lépe vyhodnotit výhodnost nebo nevýhodnost poskytovaného hypotečního úvěru. Jde tedy o procentní podíl z dlužné částky a zahrnuje všechny náklady, které dlužníkovi vzniknou.